Nabízíme

Přehled všech nabízených služeb

Laboratorní stanovování biochemických, hematologických a imunologických parametrů – především pro psy, kočky a další domácí mazlíčky. Máme 8 let praxi ve veterinární diagnostice a několik desítek klientů-veterinárních laboratoří a klinik a státních i soukromých výzkumných zařízení.

Svoz biochemického materiálu z místa odběru (veterinární ordinace) v dohodnutých dnech cca do  2-3  hodin od telefonického objednání, výsledek je dostupný týž den nebo podle dohody.

Laboratorní služby – stručný popis

Služba zahrnuje vyšetření biochemická, hematologická, imunologická, vyšetření hormonů, mozkomíšního moku, pleurálních a abdominálních výpotků, koprologie a mikrobiologie. K výsledkům poskytujeme konzultaci, pro stálé zákazníky je zdarma. Všechna vyšetření najdete v ceníku v chráněné sekci Ceník. Heslo zájemcům sdělíme telefonicky.

Většina výsledků je dostupná týž den, pro déle trvající parametry (kvant. stanovení infekčních chorob apod.) jsou výsledky k dispozici zpravidla následující den po svozu.

Faktura za provedené testy je vystavována vždy na konci příslušného mesíce.

Konzultace a trénink

V laboratoři probíhají kurzy jak pro studenty, tak pro veterinární sestry a lékaře. Seznam, popis a cena k dispozici buď na těchto stránkách nebo na dotázání v laboratoři. Po dohodě tvoříme i kurzy na přání – na míru objednavatele.

Chtěli byste se stát našimi klienty, ale nejste si jistí, jak fungujeme, případně jestli děláme to, co byste potřebovali? Můžete nám napsat na Messenger, napsat e-mail na adresu: judita.arnostova@frestone.cz nebo zavolat na tel. 246083205 (mezi 11:00 a 18:00), rádi Vám pomůžeme. V případě zájmu o spolupráci je možné se domluvit školení pro Vaši ordinaci, kde Vám všechny potřebné informace o našem fungování sdělíme, aby byla spolupráce pro Vás i pro nás co nejpříjemnější. Těšíme se na Vás!